Co oznacza kolejność oglądających na Instagram Stories?

Pamiętacie kiedy Instagram wprowadził do swojej aplikacji Insta Stories? Wielu fanów tej aplikacji nową funkcję oceniało jako słabą podróbkę Snapchata. Od tego momentu minęło już kilka lat, a użytkownicy na stałe pokochali IG Stories. Gdyby Instagram zdecydował się na usunięcie tej funkcji z pewnością pojawiło by się wiele głosów sprzeciwu. W końcu krótkie filmiki zdecydowanie podbiły internet. Wiele osób zastanawia się jednak co oznacza kolejność oglądających na Instagram Stories?

Czy kolejność widzów na Insta Stories może świadczyć o tym kto jest naszym największym fanem lub kto najczęściej nas podgląda?

Jak sprawdzić, kto widział naszą relację na Insta stories?

Sprawdzenie listy osób, które obejrzały naszą relację na Instagramie jest bardzo proste. Wystarczy, że wejdziesz w dodane Insta Stories, a następnie w lewym roku na dole zobaczysz miejsce, w którym pokazują się miniaturki użytkowników oraz liczba osób, która widziała dane story. Gdy na to klikniesz wyświetli Ci się pełna lista obserwatorów relacji. Pozostaje już tylko pytanie od czego zależy ich kolejność?

Kolejność osób dla Insta Stories, które widziało mniej niż 50 osób

Do momentu osiągnięcia 50 wyświetleń kolejność widzów Twojego insta stories wyświetlana jest chronologicznie. Na górze pokazują się osoby, które zobaczyły relacje jako pierwsze. Po przekroczeniu 50 wyświetleń kolejność ta ulega zmianie.

Co oznacza kolejność oglądających na Instagram Stories?

Jeśli wyświetlenia Insta Stories przekroczyły już liczbę 50, wtedy Instagram zaczyna ustawiać ich kolejność według innej zasady. Na górze znajdą się osoby, które najbardziej interesują się naszym profilem. Źródła podają, że na górze listy wyświetleń znajdą się osoby, które najczęściej wchodzą na nasz profil. Na górze listy znajdą się więc osoby, które często oglądają Twoje Insta Story lub oglądają wrzucane zdjęcia. Wszystko wskazuje też na to, że nie muszą oni zostawiać u nas reakcji w postaci serduszek na Instagramie lub komentarzy na Instagramie.

Oznacza to, że bez problemu możecie sprawdzić, kto najczęściej ogląda Wasze zdjęcia i stories na Instagramie.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Refund Reason