Facebook testuje aplikację randkową Leave a comment

Facebook zamierza wejść na rynek warty ~40 miliardów złotych, rynek  samotnych serc – co więcej przygotowania już trwają:
Nasz niebieski portal społecznościowy testuje właśnie nową aplikację randkową – donosi brytyjski “Daily Mail”. Dziennik powołuje się na internetowy przeciek na twitterze i informuje, że Facebookowy Tinder będzie wyróżniał aż 5 płci.

Jak Informuje Nas “Daily Mail”, na Twitterze pojawiły screenshoty, na których widać testową aplikację.

5 płci do wyboru w Facebook Dating App

Ze zdjęć wynika, że Facebook Dating da użytkownikom możliwość wyboru spośród 5 płci:
-kobieta,
-transkobieta (czyli osoba transseksualna, która urodziła się w męskim ciele, ale identyfikuje się z płcią żeńską),
-mężczyzna,
– transmężczyzna (czyli osoba urodzona w kobiecym ciele, ale identyfikująca się jako mężczyzna) oraz osoba nieidentyfikująca się w pełni z żadną płcią.

Użytkownicy serwisu – jak widzimy – mogą rozmawiać natomiast nie mają możliwości wymiany fotografii.

Na Facebook Dating app nie wymienisz się zdjęciami

Interesującym faktem jest to, że beta testerzy zostali ostrzeżeni, że ich celem jest wychwycenie błędów aplikacji a nie umożliwienie im odnalezienia drugiej połówki i randkowania w pracy.

“Daily Mail” Przypomina Nam również, że Mark Zuckerberg (założyciel Facebooka) na początku roku ogłosił plan wkroczenia na rynek randkowy. Zapowiadał, że usługa ma skupiać się na budowaniu więzi i długotrwałych relacji – w przeciwieństwie do konkurencji.

Ciekawe kiedy pojawi się jako ogolno-dostępny produkt i będzie udostępniony w Polsce – bo niestety, jak wszyscy wiemy, kraje nie Anglojęzyczne są często pomijane, na szarym końcu jeżeli chodzi o nowe funkcje, Layouty itp. W każdym razie, zastanawiam się, czy będziecie korzystać z nowego tworu jakim będzie Facebook Dating App czy starego i znanego już wszystkim Tindera? Dajcie proszę znać w komentarzach, będzie Nam bardzo miło 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *