Obserwujący na instagramie – Automatyczne uzupełnienia Leave a comment

Z radością chcemy poinformować, że wprowadziliśmy nowe rozwiązanie do zakupu obserwujących które codziennie przez miesiąc od zakupu będzie sprawdzało wolumen obserwujących na Państwa koncie instagram i w przypadku wykrycia spadków, automatycznie będzie je uzupełniać.  Zapewni to wyższą jakość Naszych usług i większe zadowolenie Państwa jako naszych klientów.

Obserwujący na instagramie bez spadków

Mamy szczerą nadzieje, że projekt nad którym pracowaliśmy ostatnie miesiąc przyniesie Naszej dalszej współpracy wiele dobrego i zminimalizuje sytuacje gdzie pojawiły się spadki do zera!

Jak działa skrypt?

Skrypt odpytuje instagram o ilość obserwujących na Państwa koncie raz na 24 godziny, jeżeli Liczba obserwujących będzie mniejsza niż stan w momencie zakupu + ilość zakupionych obserwujących – skrypt wylicza brak i uzupełnia je automatycznie.

Przykładowa sytuacja:
W momencie zakupu mają Państwo 70 145 obserwujących, zakup na 10 000 followersów.
Otrzymują Państwo 80 145 followersów a następnie co 24 h skrypt odpytuje o wynik Państwa followersów  i mogą zdażyć się 3 sytuacje:
Informacja zwrotna: 80 178
Obecna ilość > Start+Zakup – skrypt zapisuje informacje w bazie – nie reaguje bo sytuacja jest zgodna z oczekiwaną
Informacja zwrotna: 80 133 
Obecna ilość < Start+Zakup – skrypt zapisuje informacje o braku – konto jest monitorowane co 6h do momentu uzyskania braku większego niż 50 obserwujących – jest to minimalna ilość jaką możemy uzupełnić.
Informacja zwrotna: 79 999
Obecna ilość < Start+Zakup – skrypt automatycznie rozpoczyna uzupełnienie produktów o wg wzoru:
(80145-79999)*1,1=161
([Ilość zagwarantowana]-[Obecna ilość])*[10% dodawane w ramach asekuracji]= wynik do 
uzupełnienia

Niemniej w pierwszych etapach działania Naszego rozwiązania liczymy na Państwa feedback. Jeżeli by spadki utrzymywały się powyżej doby – prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *