Regulamin

REGULAMIN S5S.PL

 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE
 2. Serwis S5s.pl jest platformą służącą do prowadzenia kampanii marketingowych w serwisach społecznościowych.
  2. Właścicielem i administratorem Serwisu jest firma LUXArmatura Danuta Strzałkowska znajdująca się Ząbki , Powstańców 33 lok. 78. NIP 8911320179 REGON 910855869 (zwana dalej Administratorem lub Serwisem).
  3. Korzystanie ze strony wymaga komputera PC lub telefonu, przeglądarki internetowej, obsługi JavaScript oraz akceptacji plików Cookies.
  4. Korzystanie z serwisu wymaga rejestracji i zakupu odpowiedniego pakietu.
  5. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację niniejszego regulaminu i zobowiązanie się do przestrzegania jego zasad.
  6. Regulamin dla partnerów jest dostępny pod tym adresem: s5s.pl/regulamin-partnerow.
  7. Serwis S5s.pl jest platformą pośredniczącą w zawarciu zlecenia kampanii z firmami trzecimi.
 3. REJESTRACJA
 4. Aby móc korzystać z serwisu s5s.pl konieczna jest rejestracja konta.
  2. Rejestracja wymaga wypełnienia formularza złożonego z loginu, hasła oraz adresu e­mail.
  3. Rejestracja oznacza akceptację niniejszego regulaminu w jego brzemieniu w aktualnym momencie rejestracji.
  4. Rejestracja w serwisie wymaga weryfikacji poprawności wprowadzonego w formularzu rejestracyjnym adresu e­mail.
  5. Rejestracja w serwisie oznacza zgodę na otrzymywanie informacji handlowej, zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, na adres e­mail podany w formularzu rejestracyjnym.

III. OCHRONA I BEZPIECZEŃSTWO DANYCH OSOBOWYCH

 1. Rejestrując się użytkownik wyraża jednocześnie zgodę na przetwarzanie jego danych.
  2. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za działania osób trzecich powstałe w wyniku udostępniania hasła przez użytkownika lub zaniechań po stronie użytkownika.
  3. Dane podane przez użytkownika będą przetwarzane przez administratora w celu realizowania usług oferowanych przez platformę s5s.pl oraz w celu usprawiedliwionych potrzeb administratora wynikających z przepisów prawa, w szczególności w celach marketingowych świadczonych przez administratora.
  4. Użytkownik ma prawo do wglądu we wprowadzonych przez siebie danych, ich przetwarzania, poprawiania oraz do zgłoszenia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych.
  5. Użytkownik może zażądać usunięcia danych z bazy serwisu bez podania przyczyny. Żądanie takie jest jednoznaczne z likwidacją konta użytkownika w serwisie i przepadkiem niewykorzystanych środków na kampanie.
 2. ODPOWIEDZIALNOŚĆ
 3. Administrator oświadcza, że dochowa wszelkich starań w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu. Administrator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody spowodowane działaniem serwisu lub brakiem funkcjonowania platformy s5s.pl
  2. Administrator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody spowodowane udostępnieniem loginu oraz hasła osobom trzecim oraz straty z powodu błędów oprogramowania, szkodliwego oprogramowania pochodzącego z zewnątrz, szkodliwego oprogramowania znajdującego się na komputerze użytkownika oraz wszelkich innych zdarzeń losowych.
  3. Usługi dostępne w serwisie nie są ograniczane terytorialnie a dostępna oferta jest tylko poglądowa i administrator nie ponosi odpowiedzialności za obsługę serwera i nie reprezentuje przedstawianej usługi pomagającej zawierać zlecenia z firmami trzecimi.
  4. Administrator nie odpowiada za sposób, w jaki użytkownicy korzystają z udostępnianych przez serwis narzędzi marketingowych.
  5. Administrator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za komentarze pozostawiane na stronie przez użytkowników.
  6. Zabronione jest korzystanie z serwisu do celów niezgodnych z obowiązującym w Polsce prawem.
  7. Zabronione jest jakiekolwiek wpływanie na funkcjonowanie serwisu w szczególności poprzez wykorzystanie szkodliwego oprogramowania.
  8. Zabronione jest wykorzystywanie platformy s5s.pl do jakichkolwiek działań niezgodnych z jej przeznaczeniem.
  8. Administracja ma prawo do zamknięcia każdego konta bez podania przyczyny.
 4. ZASADY UŻYWANIA SERWISU
 5. Użytkownik rejestrując się w serwisie otrzymuje możliwość zakupu usług realizowanych przez serwis
  2. Usługi w serwisie mogą być kupowane innymi kanałami niż płatności internetowe, w tym celu należy skontaktować się z Administracją serwisu s5s.pl
  3. Kampanie posiadają limity, które są opisane w opisach produktów. W przypadku ustawienia przekroczenia wartości, czas realizacji kampanii może się znacznie wydłużyć.
  4. Zamówienia są realizowane do 168 godzin od zaksięgowania płatności na koncie w zależności od rodzaju zamówienia, ilości i formy płatności. Podany czas realizacji jest określony przez operatora na podstawie danych historycznych i może być dłuższy lub krótszy w przypadku takich czynników jak – problem techniczny, błędny link, obciążenie serwera, aktualizacja usługi, wielkość zamówienia, dni ustawowo wolne od pracy, zgrupowania/szkolenia kadry.
  5. Po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie użytkownik dostaje stosownego maila z informacją o zaczęciu realizacji jego zamówienia.
  6. W wyniku usterki serwisu realizacja zamówienia może się wydłużyć o czym użytkownik zostanie poinformowany jedną z dróg komunikacji podanych przez niego w zamówieniu.
  7.  Zamówienia składane poza stroną w każdej możliwej formie (np. Facebook, email) są usługą premium.
  8. W serwisie www.s5s.pl do każdego zamówienia można dokupić dodatkowe opcje są to: Błyskawiczna realizacja oraz Autouzupełnienie.
  9. Dodatkowa opcja błyskawiczna realizacja to usługa premium która gwarantuje wykonanie zamówienia klienta w pierwszej kolejności przed zamówieniami zwykłymi.
  10. Dodatkowa opcja Autouzupełnienie to usługa premium, która gwarantuje jedno darmowe uzupełnienie zakupionej usługi w przypadku spadku większego jak 50% zakupionego pakietu. Lecz nie podlega zwrotom i nie musi być zawsze respektowana przez administrację w przypadku podejrzanej aktywności na koncie, używania programów wspomagających obsługę konta oraz zmiany ustawień prywatności nazwy lub usunięcia zdjęcia,filmu,piosenki itd.
  11. Jakość to dobrowolny wybór dla klienta kont z których będzie przeprowadzona interakcja z profilem, obecnie dostępne są LQ – Low Quality oraz HQ – High Quality.
  12. Jakość HQ to konta o uzupełnionym profilu posiadające własne zdjęcia z 30 dniową gwarancją trwałości.
  13. Jakość LQ to konta niskiej jakości z przypadkowymi nazwami bez zdjęć profilowych i o pustych profilach, konta nie muszą wchodzić w interakcje z kanałem mediów klienta.
  14. s5s.pl zastrzega sobie prawo do realizacji zamówienia w czasie dłuższym niż 168 godziny bez podania przyczyny.
  15. Zamówienia o źle uzupełnionych informacjach takich jak błędna nazwa niepoprawny link do zdjęcia , flimu , piosenki itp. nie podlegają zwrotom i nie muszą zostać zrealizowane.
  16. Polubienia obserwacje, komentarze, subskrybcje lub wyświetlenia i inne usługi uzyskane z pomocą s5s.pl mogą pochodzić z kont z całego świata w tym Azji i nie muszą pochodzić od polskich użytkowników.
  17. Z powodów technicznych niektóre zamówienia mogą opóźnić się czasowo o czym użytkownik zostanie poinformowany jedną z dróg komunikacji: strona główna szybkielajki.pl , fanpage szybkielajki.pl, email, sms. W ramach przeprosin użytkownikowi przysługuje kupon do wykorzystania na kolejne zamówienie który również zostanie wysłany poprzez pocztę elektroniczną.
  18. Komentarze HQ zakupione poprzez s5s.pl mogą zawierać polskie odpowiedzi do zdjęć lub filmów lecz nie muszą one pochodzić z Polskich kont.
  19. s5s.pl nie ma możliwości cofnięcia lub usunięcia pozyskanych dla klienta usług, wszelkie spadki mogą wynikać z wyboru jakości przez klienta, prowadzonego konta, zasięgu organicznego lub ingerencji programami trzecimi.
 6. REKLAMACJE
 7. Każdy z użytkowników ma prawo zgłosić reklamację dotyczącą usług oferowanych przez serwis s5s.pl.
  2. Obsługą reklamacji zajmuje się wydawca serwisu s5s.pl
  3. Aby złożyć reklamację, należy wypełnić formularz kontaktowy, znajdujący się w sekcji kontakt
  4. Wydawca rozpatrzy reklamację w ciągu 14 dni od złożenia reklamacji i udzieli odpowiedzi na adres e­mail podany w zgłoszeniu.
  5. Od wyniku reklamacji użytkownikowi przysługuje prawo do odwołania, które należy złożyć na piśmie i przesłać na w/w adres wydawcy w ciągu 7 dni od daty otrzymania odpowiedzi na reklamację.
  6. Uzupełnienia polubień / obserwujących i subskrybcji przysługują jedynie w przypadku znaczących spadków od 50% wykupionego zamówienia wynikających jedynie z winy www.s5s.pl
  7. Nie bierzemy odpowiedzialności za zmiany w algorytmach na serwisach YouTube, Instagram, Facebook, Soundcloud, Twitter gdzie usługi świadczymy, które mogą być spowodowane nieznacznymi utratami obserwujących, polubień lub/i subskrybcji.
  8. Wszelkie zwroty wypłacane są w postaci wirtualnej waluty na portfel użytkownika do ponownego wykorzystania na inne usługi z 3% rabatem.
  9. Wirtualna waluta z zakładki portfel nie podlega wypłatom na konto bankowe lub Paypal. Są to środki wirtualne do wykorzystania na usługi w witrynie s5s.pl w ramach bonusu lub zwrotu dla klienta.
  10. Wirtualna waluta z zakładki portfel przechodzi na własność s5s.pl i nie podlega zwrotom w przypadku bankructwa lub upadłości finansowej bądź innych czynników technicznych.
  11. Wirtualna waluta z zakładki portfel może być edytowana przez administracje s5s.pl w przypadku usług premium a także przyczyn technicznych.
  12. Każdą reklamację należy zgłosić na adres email [email protected] nadając tytuł mailowi REKLAMACJA.
  13. Wiadomość o reklamacji powinna zawierać numer zamówienia informacje o problemie, nazwę konta lub link do medium z którym prowadzona jest interakcja.
  14. S5s.pl ma 14 dni roboczych na rozpatrzenie reklamacji i poinformowanie klienta o jej wyniku.
  15. Użytkownik zrzeka się prawa do roszczeń spowodowanych działaniami s5s.pl.
  16. Użytkownikowi nie przysługuje prawo do reklamacji oraz zwrotu jeżeli dobrowolnie usuwa, działania spowodowane poprzez s5s.pl.

VII. ODSTĄPIENIE OD UMOWY

 1. Każdy użytkownik który kupił ma prawo do korzystania z prawa do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni kalendarzowych od otrzymanych usług/doładowań portfela, tylko wtedy, gdy te usługi/doładowania nie zostały wykorzystane. Użytkownik, który chce skorzystać z odstąpienia, musi do nas wysłał wiadomość e-mail ([email protected]) z następującymi informacjami: dane kupującego (kontaktowe oraz e-mail); stosowne oświadczenie o odstąpieniu od umowy na odległość; datę zakupu oraz płatności ; informacje o nazwie zakupionej usługi; informacje czy usługa została wykonana; cenę usługi (ze zniżką jeśli było); oświadczenie o zwrot niewykorzystanych usług.
  2. Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy oferowana usługa została już wykonana w całości, za wyraźną zgodą kupującego poinformowanego uprzednio przez sprzedającego o utracie prawa odstąpienia od umowy niniejszym regulaminem
  VIII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
 2. Rozliczenia transakcji w serwisie S5s.pl przeprowadzane są za pośrednictwem platformy płatności PayPal oraz Cashbill.
  2. Administrator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści stron, do których prowadzą linki opublikowane przez użytkowników strony.
  3. Wszelkie reklamacje dotyczące funkcjonowania platformy S5s.pl należy zgłaszać przez formularz kontaktowy.
  4. Administrator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu. O zmianie regulaminu użytkownicy zostaną poinformowani komunikatem zamieszczonym na stronie S5s.pl. Korzystanie z usług po zmianie regulaminu oznacza akceptację jego nowego brzmienia.
  5. W przypadku naruszenia postanowień regulaminu przez użytkownika w szczególności naruszenia zasad poufności danych administrator może bezpowrotnie skasować konto użytkownika.
  6. Użytkownik może usunąć konto na stronie s5s.pl wysyłając stosowną informację przez formularz kontaktowy