Instagram wyciszenie

Wyciszenie – nowość na Instagramie Leave a comment

Nie raz spotykamy się na różnych grupach z pytaniem o możliwość ukrycia postów na Instagramie. Wiele osób ma wśród obserwowanych znajomych, którzy wrzucają zbyt dużo zdjęć lub zwyczajnie są to zdjęcia, które nie są interesujące. Do tej pory były na to jedynie dwa rozwiązania. Wycofanie obserwacji lub zablokowanie konta. Instagram jednak wprowadził nową funkcję, która rozwiązuje ten problem.

Nie raz spotykamy się z opiniami, gdzie ludzie narzekali na wrzucanie kilkunastu zdjęć dziecka czy psa na Instagram dziennie. Jednak wycofanie obserwacji lub zablokowanie konta znajomego mogłoby wiązać się z różnymi reakcjami. Większość z nas nie chciałaby przecież tłumaczyć się z tego, czemu nie chce oglądać wrzucanych przez tego znajomego zdjęć.  Instagram na szczęście przychodzi z pomocą i wprowadza nową funkcję „MUTE”, czyli wyciszenie.

Wyciszenie – nowość na Instagramie

MUTE to nowa funkcja wprowadzona do aplikacji. Pozwala na kontrolę tego jaka zawartość ma wyświetlać się w naszym feedzie. Za pomocą kilku klików możemy teraz ukryć zdjęcia dowolnej osoby. Mimo wyciszenia zdjęć dalej będziemy obserwować dane konto. Największy plus tego rozwiązania jest taki, że osoba, której zdjęcia chcemy ukryć zwyczajnie się o tym nie dowie. Od teraz możemy cieszyć się interesującym feedem, bez obawy o konieczność tłumaczenia czemu daliśmy komuś „unfollow”.

Jeśli zdecydujecie się na „wyciszenie” kogoś, po wejściu w jego profil dalej będziecie widzieć wszystkie posty.

Jak wyciszyć profil na Instagramie?

Gdy przeglądając główny feed trafisz na zdjęcie osoby, której nie chcecie obserwować, wystarczy kliknąć w „3 kropki”, które znajdują się na wysokości jego nicku. Pojawi się dodatkowe menu, w którym znajduje się opcja „Mute” lub „wyciszenie”. Po jej wybraniu będziecie mogli zdecydować np. aby ukryć tylko posty. Jest też opcja wyciszenia postów i relacji. Jeśli zmienicie zdanie, zawsze będzie można potem ponownie włączyć wyświetlanie tych rzeczy.

 

Doczekaliście się już u siebie tego rozwiązania? Będziecie z niego korzystać, czy może zdjęcia znajomych Wam nie przeszkadzają?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystaj kod na 5% zniżki
Zaczekaj! Kup teraz i zyskaj!
KOD: ZOSTAJENA5
Kupon ważny tylko 60 minut!
Hola! Hola!
Kup teraz i zyskaj 5% zniżki (ważny tylko 60 min)
KOD: ZOSTAJENA5